انواع خدمات تعمیر لوازم منزل

تعمیرگاه مجاز مرکزی با بیش از 30 سال سابقه در تعمیرات لوازم خانگی در خدمت ساکنان استان البرز و استان تهران می‌باشد. به وجود آمدن خرابی و مشکلات فنی در هریک از انواع لوازم خانگی برقی،امری شایع است و چنین مشکلاتی ممکن است به علت حساسیت و پیچیدگی ساختار این وسایل ،نوسانات برق ،عدم سرویس به موقع و مناسب نبودن روش استفاده از آن به وجود بیاید. البته این روز ها برای هر مشکلی راهکار و راه حلی وجود دارد و برای رفع آن در مورد محصولات لوازم خانگی شرکت جنرال الکتریک می توان از تعمیرگاه های مجاز استفاده کرد و مطمئن بود که توانایی و تخصص مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی،ماشین ظرف شویی ویخچال و فریزر را دارا هستند.

مجاز سرویس 24 ساعته در خدمت شما

تعمیرگاه مجازمرکزی با آشنایی داشتن به مکانیزم محصولات شرکت جنرال الکتریک توانایی خدمات رسانی در زمینه تعمیر هرگونه لوازم منزل به همشهریان و هموطنان خود را دارد . متخصصین و کارشناسان این مرکز ،متعهد و دارای تحصیلات و تجربه کاری توانایی خود را در تعمیر انواع وسایل و لوازم خانگی شرکت جنرال الکتریک بارها و بارها ثابت کرده اند. • ((خدمات عمومی، تخصصی و خدمات فوق تخصصی یخچال فریزر، ساید بای ساید، لباسشویی، ظرفشویی، پکیج، اجاق گاز، ماکروفر، آبگرمکن، جارو برقی، بخار شور، بخاری، فر، هود، تلویزیونLCD ، LED ، دارای نمایندگی در کرج، مهرشهر، شهریار، کمال شهر، طالقان، فردیس، صفا دشت، لواسان، پردیس، رودهن، دماوندی ، ورامین، شهرری، رباط کریم، اسلام شهر و پرند)) •شعب تعمیرگاه لوازم منزل مجاز سرویس

در سرتاسر شهرها و روستاهای استان البرز و استان تهران، خدمات تخصصی و فوق تخصصی انواع ساید بای ساید که در استان های همجوار فاقد تعمیرکار متبحر می‌باشند. تعمیرات انواع ساید بای ساید دستکاری شده توسط تعمیرکاران ناشی در استان های همجوار. تعمیرات انواع لوازم خانگی در مارک‌های ایرانی، خارجی، جدید، قدیمی، آمریکایی، اروپایی، ژاپنی، کره‌ای، ایرانی. تعمیرات در منزل مشتری در حضور مشتری در اسرع وقت در همان روز. انجام تعمیرات با تهیه قطعات و لوازم فابریک و اصلی و با کیفیت.

تعمیر یخچال و فریزر به طور کلی به چه شکل است ؟

تعمیرات انواع یخچال، فریزر و ساید بای ساید‌های اینورتر فوق کم مصرف در اینگونه دستگاه‌ها خاموشی مطلق وجود ندارد، در زمان اتوماتیک یخچال دو موتور کاهش یافته به 10 درصد دور واقعی می‌رسد، با این دور کار را ادامه می‌دهد، این ابتکار باعث کاهش مصرف برق می‌شود، در تعمیرات انواع یخچال و ساید بای ساید ابتدا ولتاژ رودی، منبع تغذیه، ترموستات، تایمر و برد چک شده در نهایت فن‌ها و موتور به صورت مستقیم چک می‌شود. مراحل تعمیرات توسط تعمیر کاران متخصص و با تجربه در منزل مشتری انجام می‌شود که علاوه بر طی دوره‌های گوناگون علمی دارای تجربه علمی بالا هستند.