هنگامی که شما ماشین لباسشویی سامسونگ تهیه می فرمایید جالب است که بدانید که کلیه لباسشویی های سامسونگ دارای ضمانت نامه 1 ساله می باشند ودرضمانت نامه ها شماره تلفن های مراکز مجاز تعمیر وسرویس ماشین لباسشویی سامسونگ موجود است. یا میتوان با جستجو در اینترنت شماره های اصلی مراکز معتبر مورد تایید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را یافت.

معمولا افراد پس از تهیه برند سامسونگ ترجیح میدهند هنگام بروز مشکل وخرابی ازهمان نمایندگی مجاز کمک بگیرند زیرا تعمیر کاردر اسرع وقت ودر زمان تعیین شده درمحل حاضر میگردندو لوازم مورد استفاده برای تعمیر کالا اورجینال وبرند همان ماشین لباسشویی می باشدو جالب است بدانید برای رفع اشکال و تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ  تکنسین ومتخصص مخصوص همان ماشین که دارای کد یامشخصات خاص می باشد از مرکز تخصصی تعمیرات ارسال میگرددوبرای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، ماشین لباسشویی را از منزل خارج نمیکنند و همان جا رفع  مشکل می نمایند،شایان ذکر وتعجب برای عده ای می باشد که بدانند پس از تعمیر نیز گارانتی یکساله نیز به مشتری داده می شود این یکی از محاسن بسیار مفید و جالب مراجعه به نمایندگی تعمیرات مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ است.

معمولا قبل از هر اقدامی برای تماس با تعمیر گاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا باید ببینیم علائم خرابی وایرادات رابررسی نمود که واقعی هستند یا غیره...

به طور اختصار تعدادی از علائم را برای شما بیان مینماییم:

1-لباس هاتمیز شسته نمیشود.

2-دیگ لباسشویی فاقد چرخیدن میباشد.

3-هنگامی که به ماشین لباسشویی درحال روشن دست میزنیم دارای برق می باشد.

4-ماشین لباسشویی درهنگام کار دارای تکان شدید وصدا غیر متعارف است.

5-درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود یا قفل شده باز نمی شود.

6-تایمرخراب است.

7-لاستیک ماشیت لباسشویی دچارپاره گی شده است.

8-تسمه ماشین لباسشویی پاره شده باشد.